Kardigan Patterns - Brąz

Kardigan Patterns to połączenie kilku splotów dzianiny i kolorystyki zastosowanych w jednym kardiganie. Wysoka staranność wykończenia naszytych plis stanowi o jakości kardigana co przekłada się na jego oryginalny wygląd i unikalność. Zastosowanie miękkiej i miłej w dotyku przędzy, oraz dbałość o detale sprawia, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

 

280.00  (zawiera 23% VAT)

Нет в наличии

Поделиться в facebook

Описание

Kardigan Patterns to połączenie kilku splotów dzianiny i kolorystyki zastosowanych w jednym kardiganie. Wysoka staranność wykończenia, oraz ręcznie naszytych plis stanowi o jakości kardigana co przekłada się na jego oryginalny wygląd i unikalność przez co nie dostaniesz go w żadnym innym sklepie.

Zastosowanie miękkiej i miłej w dotyku przędzy, oraz dbałość o detale sprawia, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

Kardigan jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Rozmiar Uniwersalny

 

Wymiary:

 

Długość całkowita: 85cm

Szerokość od pachy do pachy: 60cm x2

Długość rękawa od pachy: 50cm

 

Skład:

 

70% Akryl

10% Poliamid

10% Nylon

10% PBT

 

Produkcja POLSKA – Paula Yascoolski

Własność intelektualna i prawna marki Paula Yascoolski.

 

 

  1. После отправки заказа его статус изменится на “Отправлено”, а подтверждение изменения статуса будет отправлено на почтовый ящик клиента.
  2. Доставка товаров осуществляется курьерской компанией DPD.
  3. Срок подготовки товара к отправке составляет 7-21 рабочий день. В него не входит время, предусмотренное для доставки курьерской компанией DPD.
  4. Мы не несем ответственности за возможные задержки в курьерской доставке.
  5. Клиент обязан проверить состояние посылки при получении. В случае каких-либо повреждений Клиент обязан сообщить об этом поставщику, т.е. курьерской компании, и немедленно связаться с Продавцом.
  6. Если после изменения статуса заказа на “Отправлено” посылка не прибыла вовремя, пожалуйста, свяжитесь со службой поддержки клиентов, чтобы получить номер отслеживания посылки.
  7. Бесплатная доставка применяется при покупке товаров на сумму свыше 600 злотых.